ДП «Сіменс Україна» та керівництво Донецької області обговорили можливості для розширення співпраці в регіоні

26 березня 2014 р.

ДП «Сіменс Україна» та керівництво Донецької області обговорили можливості для розширення співпраці в регіоні

У середу 26 березня генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг зустрівся з губернатором Донецької області Сергієм Тарутою. Метою зустрічі стало обговорення можливостей для розширення співпраці в регіоні.

«Ми обговорили можливість розширення нашої співпраці та створення нових виробництв із залученням європейських інвестицій, а також плани практичної реалізації домовленостей», – розповів після зустрічі Сергій Тарута.

Губернатор також зазначив, що керівництво компанії «Сіменс» візьме участь у традиційному економічному форумі, який цього року відбудеться в регіоні в середині травня.

Іншим питанням, яке п. Граніг та п. Тарута обговорили під час зустрічі, стала можлива допомога з боку «Сіменс Україна» та інших німецьких компаній у створенні так званого електронного уряду в Донецькій області. На думку п. Граніга, Україні на її шляху до інформаційного суспільства необхідно використовувати на урядовому рівні методи та інструменти комунікаційних технологій.

 «Сьогодні до України прикута увага всього світу, що сприятиме залученню інвестицій і реалізації нових проектів європейських інвесторів, зокрема, у Донецькій області, – зазначив генеральний директор ДП «Сіменс Україна» Корнеліус Граніг. – Крім ефективної багаторічної співпраці у сфері металовиробництва, Siemens пропонує Донеччині низку ініціатив, спрямованих на поліпшення інфраструктури, сфери охорони здоров'я, підвищення ефективності використання електроенергії і модернізації виробництв».

Сергій Тарута у свою чергу підкреслив, що регіональна влада створюватиме сприятливий інвестиційний клімат в області. Всі кроки будуть прозорими й зрозумілими, а корупційним та тіньовим схемам, які працювали раніше, більше не буде місця  у веденні бізнесу.