Представники ДП «Сіменс Україна» взяли участь у 10-й Міжнародній науково-практичній конференції «Вугільна теплоенергетика: проблеми реабілітації і розвитку»

14 жовтня 2014 р.

Представники ДП «Сіменс Україна» взяли участь у 10-й Міжнародній науково-практичній конференції «Вугільна теплоенергетика: проблеми реабілітації і розвитку»

18-22 вересня 2014 року  в санаторному комплексі «Пуща-Озерна», (Пуща-Водиця, м. Київ) відбулася 10-та ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Вугільна теплоенергетика: проблеми реабілітації і розвитку».

Серед організаторів даної конференції – Національна академія наук України, Комітет з питань науки і освіти Верховної ради України, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Інститут вугільних енерготехнологій НАН України, Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України, а також Уральський енергетичний інститут УрФУ (Єкатеринбург, Росія).

Конференція була проведена з метою обміну інформацією по чистих вугільних енерготехнологій та перспективам їх впровадження для забезпечення ефективної роботи вугільних теплоелектростанцій з високими техніко-економічними та екологічними показниками, а також для встановлення ділових контактів між науковими і виробничими організаціями.

Цього року основними темами для обговорення на конференції стали: стан та перспективи розвитку паливно-енергетичного комплексу; вдосконалення технологій підготовки палива на ТЕС; технології спалювання та газифікації твердих палив; отримання синтетичних продуктів з вугілля; методи модернізації та реконструкції існуючих ТЕС; екологія і енергетика; методи діагностики енергетичних процесів; тепломасообмін в енергетичних установках; вугільна енергетика в промисловості та ЖКГ; розробка нормативних документів для вугільної енергетики.

В ході конференції, представник департаменту виробництва енергії та сервісу турбокомпресорного обладнання ДП «Сіменс Україна», виступив з доповіддю на тему «Досвід впровадження технологій газифікації вугілля компанії Siemens».

У конференції взяли участь представники провідних українських енергетичних компаній, а також науково-дослідних інститутів, громадських організацій та урядових структур.